Ця стаття не містить посилань на джерела. Ви можете допомогти поліпшити цю статтю, додавши посилання на надійні (авторитетні) джерела. Матеріал без джерел може бути піддано сумніву та вилучено. (березень 2023) |
8 лінія CPTM |
Відкрита | 1875 |
Число станцій | 24 |
Довжина | 42 км |
Стан | Діюча |
Легенда | | Амадор-Буену | | | Санта-Рита | | | Ітапеві | | | Енженьейру-Кардозу | | | Саграду-Корасан | | | Жандіра | | | Жардін-Сілвейра | | | Жардін-Бельвал | | | Баруері | | | Антоніу-Жуан | | | р. Котія | | | Санта-Таразінья | | | Карапікуїба | | | Жінераль-Магель-Коста | | | Кітауна | | | Команданті-Сампаю | | | Озаску | | | Презіденті-Алтіну | | | р. Піньєйрус | | | №9 | | | Імператріс-Леопольдіна | | | Домінгус-ді-Морайс | | | Лапа B | | | №7 | | | Барра-Фунда +M | | | №7 | | | | | | Жуліу-Престіс | |
Лінія 8 — діамантова — лінія CPTM, системи приміських поїздів Великого Сан-Паулу, що пролягає між станціями Жуліу-Престіс і Ітапеві, а її продовження — між Ітапеві і Амадор-Буену. До березня 2008 року називалася Лінією B — сірою.
| Це незавершена стаття з географії Бразилії. Ви можете допомогти проєкту, виправивши або дописавши її. |