Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2023
| |||
Data | 12–16 lipca 2023 | ||
---|---|---|---|
Gospodarz | Espoo | ||
Stadion | Leppävaara Stadion | ||
Organizator | European Athletics | ||
Liczba konkurencji | 44 | ||
Liczba reprezentacji | 48 | ||
Strona internetowa |
14. Młodzieżowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce – zawody lekkoatletyczne dla sportowców w wieku poniżej 23 lat, które odbyły się na stadionie Leppävaara w Espoo w dniach 12–16 lipca 2023[1].
Program
Źródło: european-athletics.com[2].
Kobiety
Data → | 12 lipca | 13 lipca | 14 lipca | 15 lipca | 16 lipca | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Konkurencja ↓ | P | R | P | R | P | R | P | R | P |
Bieg na 100 m | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 200 m | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 400 m | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 800 m | H | F | |||||||
Bieg na 1500 m | H | F | |||||||
Bieg na 5000 m | F | ||||||||
Bieg na 10 000 m | F | ||||||||
Bieg na 100 m przez płotki | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 400 m przez płotki | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 3000 m z przeszkodami | H | F | |||||||
Chód na 20 km | F | ||||||||
Sztafeta 4 × 100 m | H | F | |||||||
Sztafeta 4 × 400 m | H | F | |||||||
Skok wzwyż | Q | F | |||||||
Skok o tyczce | Q | F | |||||||
Skok w dal | Q | F | |||||||
Trójskok | Q | F | |||||||
Pchnięcie kulą | Q | F | |||||||
Rzut dyskiem | Q | F | |||||||
Rzut młotem | Q | F | |||||||
Rzut oszczepem | Q | F | |||||||
Siedmiobój | F |
Mężczyźni
Data → | 12 lipca | 13 lipca | 14 lipca | 15 lipca | 16 lipca | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Konkurencja ↓ | P | R | P | R | P | R | P | R | P |
Bieg na 100 m | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 200 m | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 400 m | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 800 m | H | F | |||||||
Bieg na 1500 m | H | F | |||||||
Bieg na 5000 m | F | ||||||||
Bieg na 10 000 m | F | ||||||||
Bieg na 110 m przez płotki | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 400 m przez płotki | H | ½ | F | ||||||
Bieg na 3000 m z przeszkodami | H | F | |||||||
Chód na 20 km | F | ||||||||
Sztafeta 4 × 100 m | H | F | |||||||
Sztafeta 4 × 400 m | H | F | |||||||
Skok wzwyż | F | ||||||||
Skok o tyczce | Q | F | |||||||
Skok w dal | Q | F | |||||||
Trójskok | Q | F | |||||||
Pchnięcie kulą | F | ||||||||
Rzut dyskiem | Q | F | |||||||
Rzut młotem | Q | F | |||||||
Rzut oszczepem | F | ||||||||
Dziesięciobój | F |
Q | Kwalifikacje | H | Eliminacje | ½ | Półfinały | F | Finał |
R = sesja poranna, P = sesja popołudniowa |
Medaliści
Kobiety
Konkurencja: | 1. miejsce | Rezultat | 2. miejsce | Rezultat | 3. miejsce | Rezultat | Źródło |
Bieg na 100 m | N'Ketia Seedo | 11,22 | Boglárka Takács | 11,30 | Melissa Gutschmidt | 11,33 | [3] |
Bieg na 200 m | Delphine Nkansa | 23,31 | Boglárka Takács | 23,33 | Poliniki Emanoiilidu | 23,41 | [4] |
Bieg na 400 m | Yemi Mary John | 51,04 | Henriette Jæger | 51,07 NU23R | Keely Hodgkinson | 51,76 | [5] |
Bieg na 800 m | Daniela García | 2:02,96 | Veera Mattila | 2:03,14 | Georgia-Maria Despollari | 2:04,14 | [6] |
Bieg na 1500 m | Sophie O'Sullivan | 4:07,18 | Sarah Healy | 4:07,36 | Shannon Flockhart | 4:08,37 | [7] |
Bieg na 5000 m | Megan Keith | 15:34,33 | Maria Forero | 15:43,22 | Amina Maatoug | 15:50,83 | [8] |
Bieg na 10 000 m | Alice Goodall | 33:16,45 | Sara Nestola | 33:17,51 | Aurora Bado | 34:12,75 | [9] |
Bieg na 100 m przez płotki | Ditaji Kambundji | 12,68 | Elena Carraro | 12,97 (,962) | Anna Tóth | 12,97 (,967) | [10] |
Bieg na 400 m przez płotki | Andrea Rooth | 55,78 EU23L NU23R | Louise Maraval | 55,83 | Lena Preßler | 55,94 NU23R | [11] |
Bieg na 3000 m z przeszkodami | Olivia Gürth | 9:26,98 | Greta Karinauskaitė | 9:30,96 | Marta Serrano | 9:41,47 | [12] |
Chód na 20 km | Pauline Stey | 1:31:17 NU23R | Alexandrina Mihai | 1:32:32 | Camille Moutard | 1:35:40 | [13] |
Sztafeta 4 × 100 m | Wielka Brytania Cassie-Ann Pemberton Amy Hunt Alyson Bell Aleeya Sibbons | 43,04 | Francja Hillary Godé Marie-Ange Rimlinger Gémima Joseph Paméra Losange Serena Kouassi (elim.) Leelou Martial-Ehoulet (elim.) | 43,39 | Szwajcaria Nathacha Kouni Iris Caligiuri Léonie Pointet Melissa Gutschmidt | 43,59 NU23R | [14] |
Sztafeta 4 × 400 m | Francja Lea Thery-Demarque Cassandra Delaunay-Belleville Pauline Toriel Louise Maraval Marina Lasserre (elim.) | 3:30,60 EU23L | Szwajcaria Michelle Gröbli Lena Wernli Giulia Senn Catia Gubelmann Aline Yuille (elim.) | 3:30,62 NU23R | Hiszpania Rocio Arroyo Berta Segura Blanca Hervás Carmen Avilés Ana Garitaonandia (elim.) Carmen Avilés (elim.) | 3:31,11 NU23R | [15] |
Skok wzwyż | Elena Kulichenko | 1,91 = | Panagiota Dosi | 1,89 | Wiktoria Miąso | 1,87 | [16] |
Skok o tyczce | Marie-Julie Bonnin | 4,50 =EU23L | Elien Vekemans | 4,45 | Kitty Friele Faye | 4,40 | [17] |
Skok w dal | Larissa Iapichino | 6,93 =EL NU23R | Maja Åskag | 6,73 | Tessy Ebosele | 6,63 | [18] |
Trójskok | María Vicente | 14,21 = =EU23L | Maja Åskag | 13,76 | Jessica Kähärä | 13,59 | [19] |
Pchnięcie kulą | Alida van Daalen | 18,32 EU23L | Serena Vincent | 16,93 | Emilia Kangas | 16,75 | [20] |
Rzut dyskiem | Alida van Daalen | 56,77 | Özlem Becerek | 55,38 | Lotta Flatum | 54,45 | [21] |
Rzut młotem | Silja Kosonen | 73,71 | Charlotte Payne | 69,22 | Aileen Kuhn | 68,30 | [22] |
Rzut oszczepem | Elina Dzenggo | 60,73 | Gedly Tugi | 57,62 | Anni-Linnea Alanen | 56,67 | [23] |
Siedmiobój | Saga Vanninen | 6317 pkt. | Sofie Dokter | 6256 pkt. | Pippi Lotta Enok | 6002 pkt. | [24] |
Mężczyźni
Konkurencja: | 1. miejsce | Rezultat | 2. miejsce | Rezultat | 3. miejsce | Rezultat | Źródło |
Bieg na 100 m | Jeremiah Azu | 10,05w | Raphael Bouju | 10,17w | Pablo Matéo | 10,18w | [25] |
Bieg na 200 m | Blessing Akwasi Afrifah | 20,67 | Raphael Bouju | 20,68 | Timothé Mumenthaler | 20,85 | [26] |
Bieg na 400 m | Håvard Bentdal Ingvaldsen | 45,13 | Lionel Spitz | 45,27 | Attila Molnár | 45,36 | [27] |
Bieg na 800 m | Yanis Meziane | 1:45,92 | Ethan Hussey | 1:45,95 | Paul Anselmini | 1:45,99 | [28] |
Bieg na 1500 m | Stefan Nillessen | 3:43,35 | Mohamed Attaoui | 3:43,63 | Samuel Pihlström | 3:43,73 | [29] |
Bieg na 5000 m | Charles Hicks | 13:35,07 | Eemil Helander | 13:40,15 | Will Barnicoat | 13:45,24 | [30] |
Bieg na 10 000 m | Rory Leonard | 29:08,33 | Francesco Guerra | 29:11,86 | Miguel Baidal | 29:14,91 | [31] |
Bieg na 110 m przez płotki | Sasha Zhoya | 13,31 | Lorenzo Ndele Simonelli | 13,36 | Erwann Cinna | 13,47 | [32] |
Bieg na 400 m przez płotki | İsmail Nezir | 49,19 | Berke Akçam | 49,48 | Oskar Edlund | 49,57 | [33] |
Bieg na 3000 m z przeszkodami | Alejandro Quijada | 8:28,91 | Etson Barros | 8:32,08 | Baptiste Guyon | 8:33,64 | [34] |
Chód na 20 km | Paul McGrath | 1:21:03 | Andrea Cosi | 1:23:02 | Jerry Jokinen | 1:24:41 NU23R | [35] |
Sztafeta 4 × 100 m | Włochy Eric Marek Matteo Melluzzo Marco Ricci Junior Tardioli Angelo Ulisse (elim.) | 38,92 (,917) NU23R | Francja Jordan Jalce Hugo Cerra Mohammed Badru Pablo Mateo Edmilson Varela (elim.) Aurélien Larue (elim.) | 38,92 (,920) | Polska Igor Bogaczynski Adam Łukomski Łukasz Żok Patryk Krupa Jakub Lempach (elim.) Anton Bachórski (elim.) | 39,06 | [36] |
Sztafeta 4 × 400 m | Włochy Luca Sito Riccardo Meli Francesco Domenico Rossi Lorenzo Benati Andrea Panassidi (elim.) Matteo Raimondi (elim.) | 3:02,49 EU23L NU23R | Turcja Ilyas Çanakçi Kubilay Ençü Berke Akçam İsmail Nezir Yagiz Canli (elim.) Oğuzhan Kaya (elim.) | 3:03,04 NU23R | Wielka Brytania Ethan Brown Brodie Young Samuel Reardon Edward Faulds Isaac Cory (elim.) Emmanuel Agyare (elim.) | 3:03,12 | [37] |
Skok wzwyż | Ali Eren Ünlü | 2,22 | Ołeh Doroszczuk Roman Petruk | 2,19 | Nie przyznano | [38] | |
Skok o tyczce | Juho Alasaari | 5,71 =NU23R | Robin Emig | 5,66 | Pål Haugen Lillefosse | 5,66 | [39] |
Skok w dal | Henrik Flåtnes | 7,96 | Simon Batz | 7,72 | Mátyás Németh | 7,71 | [40] |
Trójskok | Simon Gore | 16,40 | Gabriel Wallmark | 16,24 | Batuhan Çakır | 16,16 | [41] |
Pchnięcie kulą | Tizian Lauria | 19,80 | Eric Maihöfer | 19,44 | Muhamet Ramadani | 19,20 | [42] |
Rzut dyskiem | Mykolas Alekna | 68,34 | Marius Karges | 62,56 | Yasiel Sotero | 61,69 | [43] |
Rzut młotem | Mychajło Kochan | 77,21 | Merlin Hummel | 75,61 | Sören Klose | 73,70 | [44] |
Rzut oszczepem | Artur Felfner | 83,04 EU23L | Topias Laine | 79,77 | Michele Fina | 77,23 | [45] |
Dziesięciobój | Markus Rooth | 8608 pkt. NU23R | Sander Skotheim | 8561 pkt. | Sven Roosen | 8128 pkt. | [46] |
Klasyfikacja medalowa
Źródło: european-athletics.com[47].
Miejsce | Kraj | Złoto | Srebro | Brąz | Razem |
---|---|---|---|---|---|
1. | Wielka Brytania | 7 | 3 | 4 | 14 |
2. | Francja | 6 | 4 | 5 | 15 |
3. | Holandia | 4 | 3 | 2 | 9 |
4. | Hiszpania | 4 | 2 | 5 | 11 |
5. | Norwegia | 4 | 2 | 3 | 9 |
6. | Włochy | 3 | 6 | 2 | 11 |
7. | Finlandia | 3 | 3 | 4 | 10 |
8. | Niemcy | 2 | 4 | 2 | 8 |
9. | Turcja | 2 | 3 | 1 | 6 |
10. | Ukraina | 2 | 2 | 0 | 4 |
11. | Szwajcaria | 1 | 2 | 3 | 6 |
12. | Grecja | 1 | 1 | 2 | 4 |
13. | Belgia | 1 | 1 | 0 | 2 |
Irlandia | 1 | 1 | 0 | 2 | |
Litwa | 1 | 1 | 0 | 2 | |
16. | Cypr | 1 | 0 | 0 | 1 |
Izrael | 1 | 0 | 0 | 1 | |
18. | Szwecja | 0 | 3 | 2 | 5 |
19. | Węgry | 0 | 2 | 3 | 5 |
20. | Estonia | 0 | 1 | 1 | 2 |
21. | Portugalia | 0 | 1 | 0 | 1 |
22. | Polska | 0 | 0 | 2 | 2 |
23. | Austria | 0 | 0 | 1 | 1 |
Kosowo | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Suma | 44 | 45 | 43 | 132 |
Przypisy
- ↑ European Athletics U23 Championships 13-16 July 2023 Team Manual. european-athletics.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships 2023 Espoo/FIN, Timetable. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 100m Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 200m Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 400m Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 800m Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 1500m Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 5000m Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-13. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 10000m Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 100m Hurdles Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 400m Hurdles Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 3000m Steeplechase Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 20km Race Walk Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-12. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 4 x 100m Relay Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 4 x 400m Relay Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, High Jump Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Pole Vault Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Long Jump Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Triple Jump Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Shot Put Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-13. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Discus Throw Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Hammer Throw Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Javelin Throw Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Heptathlon Women, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 100m Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 200m Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 400m Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 800m Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 1500m Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 5000m Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 10000m Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 110m Hurdles Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 400m Hurdles Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 3000m Steeplechase Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 20km Race Walk Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-12. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 4 x 100m Relay Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, 4 x 400m Relay Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, High Jump Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Pole Vault Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Long Jump Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-14. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Triple Jump Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Shot Put Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Discus Throw Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Hammer Throw Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Javelin Throw Men, Final, Results. european-athletics.com, 2023-07-15. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Decathlon Men, Results ,Final. european-athletics.com, 2023-07-16. [zarchiwizowane z tego adresu (2023-07-16)]. (ang.).
- ↑ European Athletics U23 Championships, Espoo (Finland), 12-16 July 2023, Medal Standings [online], european-athletics.com, 16 lipca 2023 [zarchiwizowane z adresu 2023-07-16] (ang.).
Linki zewnętrzne
- RESULTS: 14th European Athletics U23 Championships, Espoo, FIN - 12 - 16 July 2023. tilastopaja.info. [dostęp 2023-07-17]. (ang.).