Mistrovství světa v házené žen 2011
20. mistrovství světa v házené žen 2011 | |
---|---|
20rd IHF World Women's Handball Championship | |
Podrobnosti turnaje | |
Pořadatel | Brazílie Brazílie |
Města | Santos, Barueri, São Paulo, São Bernardo do Campo |
Datum konání | 2.–18. prosince 2011 |
Počet týmů | 24 (ze 4 konfederací) |
Konečné pořadí | |
Mistr světa | Norsko |
2. místo | Francie |
3. místo | Španělsko |
4. místo | Dánsko |
< MS 2009 MS 2013 > |
20. mistrovství světa v házené proběhlo ve dnech 2.–18. prosince v Brazílii. Mistrovství se zúčastnilo 24 družstev, rozdělených do čtyř šestičlenných skupin. První čtyři týmy postoupily do play off (osmifinále). Mistrem světa se stalo družstvo Norska.
Výsledky a tabulky
Základní skupiny
Skupina A
NOR | MNG | ANG | ISL | GER | CHN | V | R | P | Skóre | B | ||
1. | Norsko Norsko | *** | 28:27 | 26:20 | 27:14 | 28:31 | 43:16 | 4 | 0 | 1 | 152:108 | 8 |
2. | Černá Hora Černá Hora | 27:28 | *** | 28:26 | 21:22 | 25:24 | 42:15 | 3 | 0 | 2 | 143:115 | 6 |
3. | Angola Angola | 20:26 | 26:28 | *** | 28:24 | 25:22 | 30:29 | 3 | 0 | 2 | 129:129 | 6 |
4. | Island Island | 14:27 | 22:21 | 24:28 | *** | 26:20 | 23:16 | 3 | 0 | 2 | 109:112 | 6 |
5. | Německo Německo | 31:28 | 24:25 | 22:25 | 20:26 | *** | 23:22 | 2 | 0 | 3 | 120:126 | 4 |
6. | Čína Čína | 16:43 | 15:42 | 29:30 | 16:23 | 22:23 | *** | 0 | 0 | 5 | 98:161 | 0 |
Černá Hora Černá Hora – Island Island 21:22 (10:11)
3. prosince 2011 (15:00) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Menezes, Pinto (BRA)
Norsko Norsko – Německo Německo 28:31 (14:13)
3. prosince 2011 (17:15) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Gubica, Milošević (CRO)
Angola Angola – Čína Čína 30:29 (10:12)
3. prosince 2011 (19:30) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Kliko, Johansson (SWE)
Německo Německo – Černá Hora Černá Hora 24:25 (10:12)
4. prosince 2011 (14:30) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Kliko, Johansson (SWE)
Čína Čína – Norsko Norsko 16:43 (7:20)
4. prosince 2011 (17:15) - Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Charlotte Bonaventura, Julie Bonaventura (FRA)
Island Island – Angola Angola 24:28 (12:15)
4. prosince 2011 (19:30) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Gubica, Milošević (CRO)
Černá Hora Černá Hora – Angola Angola 28:26 (14:13)
6. prosince 2011 (15:00) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Charlotte Bonaventura, Julie Bonaventura (FRA)
Norsko Norsko – Island Island 27:14 (14:7)
6. prosince 2011 (17:15) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Kliko, Johansson (SWE)
Německo Německo – Čína Čína 23:22 (7:12)
6. prosince 2011 (19:30) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Menezes, Pinto (BRA)
Černá Hora Černá Hora – Čína Čína 42:15 (19:7)
7. prosince 2011 (15:00) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Gubica, Milošević (CRO)
Angola Angola – Norsko Norsko 20:26 (10:16)
7. prosince 2011 (17:15) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Menezes, Pinto (BRA)
Island Island – Německo Německo 26:20 (13:12)
7. prosince 2011 (19:30) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Charlotte Bonaventura, Julie Bonaventura (FRA)
Angola Angola – Německo Německo 25:22 (14:10)
9. prosince 2011 (15:00) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Gubica, Milošević (CRO)
Norsko Norsko – Černá Hora Černá Hora 28:27 (15:11)
9. prosince 2011 (17:15) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Charlotte Bonaventura, Julie Bonaventura (FRA)
Čína Čína – Island Island 15:23 (9:12)
9. prosince 2011 (19:30) – Santos (Arena Santos)
Rozhodčí: Kliko, Johansson (SWE)
Skupina B
RUS | ESP | KOR | NED | KAZ | AUS | V | R | P | Skóre | B | ||
1. | Rusko Rusko | *** | 28:22 | 39:24 | 35:26 | 34:19 | 45:8 | 5 | 0 | 0 | 181:99 | 10 |
2. | Španělsko Španělsko | 22:28 | *** | 29:26 | 34:27 | 27:18 | 39:9 | 4 | 0 | 1 | 151:108 | 8 |
3. | Korea | 24:39 | 26:29 | *** | 38:26 | 31:19 | 45:11 | 3 | 0 | 2 | 164:124 | 6 |
4. | Nizozemsko Nizozemsko | 26:35 | 27:34 | 26:38 | *** | 32:20 | 53:15 | 2 | 0 | 3 | 164:142 | 4 |
5. | Kazachstán Kazachstán | 19:34 | 18:27 | 19:31 | 20:32 | *** | 37:9 | 1 | 0 | 4 | 113:133 | 2 |
6. | Austrálie Austrálie | 8:45 | 9:39 | 11:45 | 15:53 | 9:37 | *** | 0 | 0 | 5 | 52:219 | 0 |
Kazachstán Kazachstán – Austrálie Austrálie 37:9 (20:6)
3. prosince 2011 (15:45) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Abid, Chaouch (TUN)
Rusko Rusko – Korejská republika 39:24 (19:13)
3. prosince 2011 (18:00) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Gjeding, Hansen (DEN)
Nizozemsko Nizozemsko – Španělsko Španělsko 27:34 (15:18)
3. prosince 2011 (20:15) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Coulibaly, Diabate (CIV)
Korejská republika – Kazachstán Kazachstán 31:19 (16:4)
4. prosince 2011 (15:45) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Coulibaly, Diabate (CIV)
Španělsko Španělsko – Rusko Rusko 22:28 (9:14)
4. prosince 2011 (18:00) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Marina, Minore (ARG)
Austrálie Austrálie – Nizozemsko Nizozemsko 15:53 (6:27)
4. prosince 2011 (20:15) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Gjeding, Hansen (DEN)
Rusko Rusko – Austrálie Austrálie 45:8 (21:4)
6. prosince 2011 (15:45) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Coulibaly, Diabate (CIV)
Kazachstán Kazachstán – Nizozemsko Nizozemsko 20:32 (8:18)
6. prosince 2011 (18:00) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Marina, Minore (ARG)
Korejská republika – Španělsko Španělsko 26:29 (12:13)
6. prosince 2011 (20:15) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Gjeding, Hansen (DEN)
Nizozemsko Nizozemsko – Rusko Rusko 26:35 (10:18)
7. prosince 2011 (15:45) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Gjeding, Hansen (DEN)
Kazachstán Kazachstán – Španělsko Španělsko 18:27 (8:11)
7. prosince 2011 (18:00) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Coulibaly, Diabate (CIV)
Austrálie Austrálie – Korejská republika 11:45 (3:24)
7. prosince 2011 (20:15) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Abid, Chaouch (TUN)
Španělsko Španělsko – Austrálie Austrálie 39:9 (18:5)
9. prosince 2011 (15:45) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Coulibaly, Diabate (CIV)
Nizozemsko Nizozemsko – Korejská republika 26:38 (10:18)
9. prosince 2011 (18:00) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Marina, Minore (ARG)
Rusko Rusko – Kazachstán Kazachstán 34:19 (13:13)
9. prosince 2011 (20:15) – Barueri (Ginásio José Corrêa)
Rozhodčí: Abid, Chaouch (TUN)
Skupina C
BRA | FRA | ROM | JPN | TUN | CUB | V | R | P | Skóre | B | ||
1. | Brazílie Brazílie | *** | 26:22 | 33:28 | 32:24 | 34:33 | 37:21 | 5 | 0 | 0 | 162:128 | 10 |
2. | Francie Francie | 22:26 | *** | 39:20 | 41:22 | 25:17 | 38:18 | 4 | 0 | 1 | 165:103 | 8 |
3. | Rumunsko Rumunsko | 28:33 | 20:39 | *** | 28:28 | 30:28 | 33:27 | 2 | 1 | 2 | 139:155 | 5 |
4. | Japonsko Japonsko | 24:32 | 22:41 | 28:28 | *** | 32:31 | 32:24 | 2 | 1 | 2 | 138:156 | 5 |
5. | Tunisko Tunisko | 33:34 | 17:25 | 28:30 | 31:32 | *** | 32:29 | 1 | 0 | 4 | 141:150 | 2 |
6. | Kuba Kuba | 21:37 | 18:38 | 27:33 | 24:32 | 29:32 | *** | 0 | 0 | 5 | 119:172 | 0 |
Brazílie Brazílie – Kuba Kuba 37:21 (17:11)
2. prosince 2011 (21:00) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Arntsen, Gullaksen (NOR)
Rumunsko Rumunsko – Tunisko Tunisko 30:28 (14:15)
3. prosince 2011 (15:00) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Al Suwaidi, Bamatraf (QAT)
Francie Francie – Japonsko Japonsko 41:22 (18:13)
3. prosince 2011 (17:15) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Cohen, Peretz (ISR)
Kuba Kuba – Rumunsko Rumunsko 27:33 (14:20)
5. prosince 2011 (15:00) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Liu Fengjuan, Liu Shuyong (CHN)
Tunisko Tunisko – Francie Francie 17:25 (9:12)
5. prosince 2011 (17:15) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: García, Marin (ESP)
Japonsko Japonsko – Brazílie Brazílie 24:32 (12:16)
5. prosince 2011 (19:45) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Gatelis, Mazeika (LTU)
Tunisko Tunisko – Kuba Kuba 32:29 (18:11)
6. prosince 2011 (15:00) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Arntsen, Gullaksen (NOR)
Rumunsko Rumunsko – Japonsko Japonsko 28:28 (13:12)
6. prosince 2011 (17:15) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: García, Marin (ESP)
Francie Francie – Brazílie Brazílie 22:26 (17:10)
6. prosince 2011 (19:45) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Al Suwaidi, Bamatraf (QAT)
Japonsko Japonsko – Tunisko Tunisko 32:31 (16:16)
8. prosince 2011 (15:00) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Gatelis, Mazeika (LTU)
Francie Francie – Kuba Kuba 38:18 (17:8)
8. prosince 2011 (17:15) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Hizaki, Ikebuchi (JPN)
Brazílie Brazílie – Rumunsko Rumunsko 33:28 (14:11)
8. prosince 2011 (19:45) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Cohen, Peretz (ISR)
Kuba Kuba – Japonsko Japonsko 24:32 (9:16)
9. prosince 2011 (15:00) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Liu Fengjuan, Liu Shuyong (CHN)
Rumunsko Rumunsko – Francie Francie 20:39 (12:20)
9. prosince 2011 (17:15) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: García, Marin (ESP)
Brazílie Brazílie – Tunisko Tunisko 34:33 (16:20)
9. prosince 2011 (19:45) – São Paulo (Ginásio do Ibirapuera)
Rozhodčí: Al Suwaidi, Bamatraf (QAT)
Skupina D
DEN | CRO | SWE | CDI | URU | ARG | V | R | P | Skóre | B | ||
1. | Dánsko Dánsko | *** | 23:19 | 20:19 | 38:17 | 36:10 | 31:13 | 5 | 0 | 0 | 148:78 | 10 |
2. | Chorvatsko Chorvatsko | 19:23 | *** | 27:26 | 36:20 | 45:15 | 23:18 | 4 | 0 | 1 | 150:112 | 8 |
3. | Švédsko Švédsko | 19:20 | 26:27 | *** | 28:25 | 31:14 | 37:11 | 3 | 0 | 2 | 141:97 | 6 |
4. | Côte d'Ivoire | 17:38 | 20:36 | 25:28 | *** | 31:24 | 25:19 | 2 | 0 | 3 | 118:145 | 4 |
5. | Uruguay Uruguay | 10:36 | 15:45 | 14:31 | 24:31 | *** | 19:16 | 1 | 0 | 4 | 82:159 | 2 |
6. | Argentina Argentina | 13:31 | 18:23 | 11:37 | 19:25 | 16:19 | *** | 0 | 0 | 5 | 77:135 | 0 |
Švédsko Švédsko – Argentina Argentina 37:11 (19:7)
3. prosince 2011 (13:00) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Hizaki, Ikebuchi (JPN)
Dánsko Dánsko – Uruguay Uruguay 36:10 (20:6)
3. prosince 2011 (15:15) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Liu Fengjuan, Liu Shuyong (CHN)
Chorvatsko Chorvatsko – Côte d'Ivoire 36:20 (20:10)
3. prosince 2011 (17:30) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Gatelis, Mazeika (LTU)
Côte d'Ivoire – Švédsko Švédsko 25:28 (14:15)
5. prosince 2011 (15:15) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Al Suwaidi, Bamatraf (QAT)
Argentina Argentina – Dánsko Dánsko 13:31 (5:18)
5. prosince 2011 (17:45) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Arntsen, Gullaksen (NOR)
Uruguay Uruguay – Chorvatsko Chorvatsko 15:45 (9:21)
5. prosince 2011 (20:00) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Hizaki, Ikebuchi (JPN)
Švédsko Švédsko – Uruguay Uruguay 31:14 (13:7)
6. prosince 2011 (15:15) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Hizaki, Ikebuchi (JPN)
Dánsko Dánsko – Chorvatsko Chorvatsko 23:19 (10:8)
6. prosince 2011 (17:45) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Gatelis, Mazeika (LTU)
Argentina Argentina – Côte d'Ivoire 19:25 (8:14)
6. prosince 2011 (20:00) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Cohen, Peretz (ISR)
Chorvatsko Chorvatsko – Švédsko Švédsko 27:26 (14:12)
8. prosince 2011 (15:00) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: García, Marin (ESP)
Dánsko Dánsko – Côte d'Ivoire 38:17 (22:7)
8. prosince 2011 (17:15) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Arntsen, Gullaksen (NOR)
Uruguay Uruguay – Argentina Argentina 19:16 (11:11)
8. prosince 2011 (19:30) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Liu Fengjuan, Liu Shuyong (CHN)
Côte d'Ivoire – Uruguay Uruguay 31:24 (12:12)
9. prosince 2011 (15:00) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Hizaki, Ikebuchi (JPN)
Švédsko Švédsko – Dánsko Dánsko 19:20 (8:9)
9. prosince 2011 (17:15) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Gatelis, Mazeika (LTU)
Chorvatsko Chorvatsko – Argentina Argentina 23:18 (9:11)
9. prosince 2011 (19:30) – São Bernardo do Campo (Ginásio Adib Moyses Dib)
Rozhodčí: Cohen, Peretz (ISR)
Osmifinále
Korejská republika – Angola Angola 29:30 (13:13)
11. prosinec 2011 (14:30) – Arena Santos, Santos
Rozhodčí: Bonaventura, Bonaventura (FRA)
Rusko Rusko – Island Island 30:19 (15:12)
11. prosinec 2011 (14:30) – Ginásio José Corrêa, Barueri
Rozhodčí: Marina, Minore (ARG)
Norsko Norsko – Nizozemsko Nizozemsko 34:22 (15:11)
11. prosinec 2011 (17:15) – Arena Santos, Santos
Rozhodčí: Menezes, Pinto (BRA)
Černá Hora Černá Hora – Španělsko Španělsko 19:23 (9:11)
11. prosinec 2011 (17:15) – Ginásio José Corrêa, Barueri
Rozhodčí: Gjeding, Hansen (DEN)
Švédsko Švédsko – Francie Francie 23:26 (15–12)
12. prosinec 2011 (14:30) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Gubica, Milošević (CRO)
Rumunsko Rumunsko – Chorvatsko Chorvatsko 27:28 (18:15)
12. prosinec 2011 14:30 – Ginásio Adib Moyses Dib, São Bernardo do Campo
Rozhodčí: Kliko, Johansson (SWE)
Dánsko Dánsko – Japonsko Japonsko 23:22pp (9:11)
12. prosinec 2011 (17:15) – Ginásio Adib Moyses Dib, São Bernardo do Campo
Rozhodčí: Cohen, Peretz (ISR)
Brazílie Brazílie – Côte d'Ivoire 35:22 (15:8)
12. prosinec 2011 (20:00) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Hizaki, Ikebuchi (JPN)
Čtvrtfinále
Rusko Rusko – Francie Francie 23:25 (12:13)
14. prosinec 2011 (11:45) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: García, Marin (ESP)
Angola Angola – Dánsko Dánsko 23:28 (11:15)
14. prosinec 2011 (14:30) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Gatelis, Mazeika (LTU)
Chorvatsko Chorvatsko – Norsko Norsko 25:30 (12:16)
14. prosinec 2011 (17:15) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Al Suwaidi, Bumatraf (QAT)
Španělsko Španělsko – Brazílie Brazílie 27:26 (19:17)
14. prosinec 2011 (20:00) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Gjeding, Hansen (DEN)
Semifinále
Francie Francie – Dánsko Dánsko 28:23 (14:12)
16. prosinec 2011 (17:15) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Gubica, Milošević (CRO)
Norsko Norsko – Španělsko Španělsko 30:22 (16:9)
16. prosinec 2011 (20:00) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Gatelis, Mazeika (LTU)
Finále
Francie Francie – Norsko Norsko 24:32 (13:19)
18. prosinec 2011 (17:15) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Gubica, Milošević (CRO)
O 3. místo
Dánsko Dánsko – Španělsko Španělsko 18:24 (9:9)
18. prosinec 2011 (14:30) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Cohen, Peretz (ISR)
O 5.–8. místo
Rusko Rusko – Angola Angola 41:31 (17:18)
16. prosinec 2011 (11:45) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Coulibaly, Diabate (CIV)
Chorvatsko Chorvatsko – Brazílie Brazílie 31:32 (15:14)
16. prosinec 2011 (14:30) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Kliko, Johansson (SWE)
O 5. místo
Rusko Rusko – Brazílie Brazílie 20:36 (11:18)
18. prosinec 2011 (9:00) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Bonaventura, Bonaventura (FRA)
O 7. místo
Angola Angola - Chorvatsko Chorvatsko 29:32 (12:14)
18. prosinec 2011 (11:45) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Arntsen, Gullaksen (NOR)
Prezidentský pohár
O 17.–20. místo
Německo Německo – Kazachstán Kazachstán 37:14 (15:6)
11. prosinec 2011 (11:45) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Arntsen, Gullaksen (NOR)
Tunisko Tunisko – Uruguay Uruguay 34:17 (14:10)
11. prosinec 2011 (14:30) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: García, Marin (ESP)
O 17. místo
Německo Německo – Tunisko Tunisko 33:25 (16:14)
12. prosinec 2011 (17:15) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Marina, Minore (ARG)
O 19. místo
Kazachstán Kazachstán – Uruguay Uruguay 31:22 (17:9)
12. prosinec 2011 (11:45) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Menezes, Pinto (BRA)
O 21. - 24. místo
Čína Čína – Austrálie Austrálie 45:11 (22:4)
11. prosinec 2011 (17:15) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Hizaki, Ikebuchi (JPN)
Kuba Kuba – Argentina Argentina 25:20 (12:11)
11. prosinec 2011 (19:30) – Ginásio do Ibirapuera, São Paulo
Rozhodčí: Al Suwaidi, Bamatraf (QAT)
O 21. místo
Čína Čína – Kuba Kuba 30:29 (15:13)
12. prosinec 2011 (20:00) – Ginásio Adib Moyses Dib, São Bernardo do Campo
Rozhodčí: Abid, Chaouch (TUN)
O 23. místo
Austrálie Austrálie – Argentina Argentina 12:30 (4:12)
12. prosinec 2011 (11:45) – Ginásio Adib Moyses Dib, São Bernardo do Campo
Rozhodčí: Liu, Liu (CHN)
Konečné pořadí
20. | Mistrovství světa 2011 | Z | V | R | P | Skóre | B |
Norsko | 9 | 8 | 0 | 1 | 278:200 | 16 | |
Francie | 9 | 7 | 0 | 2 | 268:204 | 14 | |
Španělsko | 9 | 7 | 0 | 2 | 246:201 | 14 | |
4. | Dánsko | 9 | 7 | 0 | 2 | 240:174 | 14 |
5. | Brazílie | 9 | 8 | 0 | 1 | 292:228 | 16 |
6. | Rusko | 9 | 7 | 0 | 2 | 295:210 | 14 |
7. | Chorvatsko | 9 | 6 | 0 | 3 | 266:220 | 12 |
8. | Angola | 9 | 4 | 0 | 5 | 242:260 | 8 |
9. | Švédsko | 6 | 3 | 0 | 3 | 164:123 | 6 |
10. | Černá Hora | 6 | 3 | 0 | 3 | 162:138 | 6 |
11. | Jižní Korea | 6 | 3 | 0 | 3 | 193:154 | 6 |
12. | Island | 6 | 3 | 0 | 3 | 128:142 | 6 |
13. | Rumunsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 166:183 | 5 |
14. | Japonsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 160:179 | 5 |
15. | Nizozemsko | 6 | 2 | 0 | 4 | 186:176 | 4 |
16. | Pobřeží slonoviny | 6 | 2 | 0 | 5 | 139:180 | 4 |
17. | Německo | 7 | 4 | 0 | 3 | 190:165 | 8 |
18. | Tunisko | 7 | 2 | 0 | 5 | 200:200 | 4 |
19. | Kazachstán | 7 | 2 | 0 | 5 | 158:192 | 4 |
20. | Uruguay | 7 | 1 | 0 | 6 | 121:224 | 2 |
21. | Čína | 7 | 2 | 0 | 5 | 173:201 | 4 |
22. | Kuba | 7 | 1 | 0 | 6 | 173:222 | 2 |
23. | Argentina | 7 | 1 | 0 | 6 | 127:172 | 2 |
24. | Austrálie | 7 | 0 | 0 | 7 | 75:294 | 0 |
Externí odkazy
- (es) Oficiální stránky
- (en) Oficiální stránky IHF
Mistrovství světa v házené žen | |
---|---|
MS žen v hale (7 hráček) | Jugoslávie 1957 • Rumunsko 1962 • Německo 1965 • SSSR 1968 • Nizozemsko 1971 • Jugoslávie 1973 • SSSR 1975 • ČSSR 1978 • Maďarsko 1982 • Nizozemsko 1986 • Jižní Korea 1990 • Norsko 1993 • Rakousko, Maďarsko 1995 • Německo 1997 • Norsko, Dánsko 1999 • Itálie 2001 • Chorvatsko 2003 • Rusko 2005 • Francie 2007 • Čína 2009 • Brazílie 2011 • Srbsko 2013 • Dánsko 2015 • Německo 2017 • Japonsko 2019 • Španělsko 2021 • Dánsko, Norsko, Švédsko 2023 |
MS žen venku (11 hráček) |
Medailistky – Mistrovství světa v házené žen 2011 | |
---|---|
Norsko | Kari Aalvik Grimsbø • Mari Molidová • Stine Bredal Oftedalová • Ida Alstad • Heidi Løkeová • Tonje Nøstvold • Karoline Dyhre Breivang • Linn-Kristin Riegelhuthová • Kari Mette Johansen • Marit Malm Frafjord • Katrine Lunde Haraldsen • Linn Jørum Sulland • Linn-Kristin Riegelhuthová • Gøril Snorroeggen • Amanda Kurtović • Camilla Herremová |
Francie | Amélie Goudjo • Blandine Dancette • Nina Kamto Njitam • Camille Ayglon • Angélique Spincer • Allison Pineauová • Claudine Mendy • Paule Baudouin • Amandine Leynaud • Marie-Paule Gnabouyou • Audrey Bruneau • Cléopâtre Darleux • Siraba Dembele • Audrey Deroin • Raphaëlle Tervel • Mariama Signate • Alexandra Lacrabère |
Španělsko | Cristina González • Andrea Barnó • Carmen Martín • Nely Carla Alberto • Verónica Cuadrado • Marta Mangué • Macarena Aguilar • Silvia Navarro • Jessica Alonso • Elisabet Chávez • Elisabeth Pinedo • Vanessa Amorós • Nerea Pena • Patricia Pinedo • Patricia Elorza • Mihaela Ciobanu |